EE   EN   RU  
SOODUSHINNAD!
Log In  
 
 
 
 

FAQ

 Kuidas ja millal saan ma oma tellimuse kätte? 

Reeglina näeb protsess välja selline: 
1. päev: klient teeb veebis tellimuse ning maksab ülekandega. 
2. päev: Veebitoimetaja saab nimekirja eelmise päeva laekumistest ning koostab pakid pealaos olevatest toodetest. Kui tellitud mäng on mõnes kaupluses, tellitakse see sealt tagasi. Päeva jooksul koostatud pakid antakse üle kullerfirmale. 
3. päev: Kuller (ELS või DPD) võtab ühendust kliendiga ning toimetab paki sobival ajal tellimuses märgitud aadressile. 
Kohale jõuavad kauplustest tagasi tellitud tooted. Koostatud pakid antakse üle kullerfirmale. 
4. päev: Kuller (ELS või DPD) võtab ühendust klientidega ning toimetab ka need pakid sobival ajal tellimuses märgitud aadressidele. 

Erandiks on Progames veebis Pangalingi kaudu tasutud tellimused, mille puhul on 1. ja 2. päeva tegevused ühendatud ning klient peaks paki kätte saama juba tellimisele järgneval päeval. 
Erandjuhtudel võib tellimuse täitmisega minna ka kauem kui 4 päeva, kuid sellisel juhul võetakse kliendiga juba ühendust. 

Kuidas ma saaksin oma veebitellimuse kõige kiiremini kätte? 
Kõige kiiremini saad oma tellimuse kätte siis, kui kasutad Progames veebis tasumiseks Pangalinki. Pangalingi laekumist näeme kohe, mistõttu saame tellimuse juba samal päeval ka välja saata. Seda kõike muidugi juhul, kui oled korralikult kaupmehe juurde tagasi läinud ning toode on olemas meie pealaos. Kui mäng juhtub olema Rocca al Mare kaupluses, siis seal oleva mängu saame ka üldjuhul samal päeval teele panna, kuid mujal  olevate mängudega läheb mõni päev kauem. Seega on Pangalinki mõtet kasutada just kiirust silmas pidades juhul, kui toode on kas pealaos või Rocca al Mare kaupluses. See aga ei tähenda, et Pangalinki ei võiks kasutada ka lihtsalt mugavusest. 

Kas ajakaardi koodi on võimalik tellida ka meilile? 
Jah, ajakaardi koodi saab lasta endale ka ainult meili peale saata. Selleks tuleb Andrico ja Progames veebides teha ülekanne ilma kullertasuta ning kindlasti tuleks vastav soov ja oma meiliaadress lisada tellimuse märkustesse. Kui aga kasutate Pangalinki, siis seal lisandub kullertasu 50 krooni automaatselt ajakaardi hinnale, kuid selle raha kanname kahe kuni nelja tööpäeva jooksul tagasi. 

Kuidas ma saaksin oma ajakaardi koodi kõige kiiremini kätte? 
Jällegi on kõige kiirem võimalus kasutada Progames veebis Pangalinki. Sellisel juhul lisandub ajakaardi hinnale ka automaatselt kullerteenus 50 krooni, kuid selle raha kanname kahe kuni nelja tööpäeva jooksul tagasi. Pangalinki kasutades saame koodi saata samal päeval (üldjuhul juba mõne tunni jooksul) märgitud meiliaadressile. Tellimuse märkustesse tuleb aga kindlasti lisada vastav soov ning oma meiliaadress. 

Veeb näitab, et minu soovitud toodet ei ole laos. Mis nüüd saab? 
Kui mängusoov on ikka suur, siis võib alati meile kirjutada ja küsida konkreetset toodet. Mõnikord on mäng mitme erineva koodiga ning seetõttu oleme saanud täita ka selliseid soove. Siiski kehtib see suhteliselt väheste toodete puhul.

Suuruste Tabel
 
Suuruste Tabel
 
Mehed
   
Naised
Laius*
Korgus**
Laius*
Korgus**
S
46cm
68.5cm
 
XS
41.5cm
63.5cm
M
48.5cm
71cm
 
S
44cm
64.5cm
1
53.5cm
73.5cm
 
M
46.5cm
65.5cm
XI
59cm
76cm
 
1
49cm
66.5cm
2X1
64.5cm
78.5cm
 
XI
51.5cm
67.5cm
3X1
68.5cm
81cm
 
2X1
54cm
68.5cm

     *Mõõt kaenlaaukudest 1cm allpoolt üle rinna teisele poole
   ** Mõõt õla kõige kõrgemast punktist kuni särgi alumise ääreni
      Mõõt võib erineda meeste särkidel +- 2.5 cm ja naiste särkidel +- 1.5 cm
 
    Cotton-           puuvill-
    Polyester-       polüester-
    Looduslik taimnekiud. Sünteetiline kiud
 
Continue

 

Currencies
 
Categories

Information
My Account
Shipping and Returns
FAQ
Used Games
Contact Us
Forum
News
What's New?
The Expendables [Blu-ray
The Expendables [Blu-ray
6.99EUR
Specials
NBA 2K17 PC
NBA 2K17 PC
49.99EUR
44.99EUR
 
Payment